Stół 160 cm Ashton – prosty i elegancki do kuchni i jadalni

Stół 160 cm Ashton charakteryzuje się przyjemnym dla oka designem. Dzięki niemu stół może być użyty w bardzo różnych aranżacjach: klasycznych, retro, vintage, rustykalnych i nowoczesnych. To model, do którego łatwo dobrać krzesła. Może stać w kuchni, jadalni i salonie. Świetnie sprawdzi się również w pomieszczeniach restauracyjnych, kawiarniach, stołówkach. To idealny stół na rodzinne śniadanie lub obiad. Wygląda lekko i estetycznie, dlatego pasuje do różnych mebli, nie tylko drewnianych, ale także wiklinowych czy rattanowych, można też stworzyć z nim nowoczesną aranżację.

Stół 160 cm Ashton został zrobiony z drewna akacjowego. Ma prostokątny blat z lekko zaokrąglonymi bokami, co dodaje mu uroku. Nogi są proste, wysokie i stabilne. Blat jest intarsjowany, dzięki czemu stół zyskuje na charakterze. Stół 160 cm Ashton nie rozkłada się. Jednocześnie może siedzieć przy nim 6 osób. Kolor – ciemny brąz. Wymiary to: 160 × 90 × 76 cm.

Do stołu pasują różne krzesła, drewniane z wysokimi oparciami, tapicerowane, a nawet nowoczesne z metalowymi elementami. Doskonale wygląda bez żadnych dodatków, ale można ozdobić go stylowym bieżnikiem.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 50 kg
Do pobrania