Stół 160 Capella – prosty i minimalistyczny do wielu aranżacji

Stół 160 Capella to mebel, który mógłby sprawdzić się niemal w każdym domu. Jego największym atutem jest prosty, zawsze modny design i przyjemna, chłodna kolorystyka, która jest doceniana we współczesnych wystrojach wnętrz. Stół 160 Capella nadaje się do kuchni, jadalni, salonu, kawiarni, pokoju hotelowego i w wiele innych miejsc. Pasuje do aranżacji retro, minimalistycznych, klasycznych i nowoczesnych. Jest bardzo uniwersalny i nie wyjdzie z mody przez wiele sezonów. Wygodny do spożywania rodzinnych obiadów, można ozdobić go obrusem lub wazonem z kompozycją kwiatową. Bez ozdób również wygląda świetnie.

Stół 160 Capella jest wykonany z drewna akacjowego, płyty MDF oraz metalu. Prostokątny blat ma piękny wzór drewna, dzięki czemu nie potrzebuje dodatkowych ozdób. Wysokie, metalowe, malowane nogi dodają mu niewiarygodnej lekkości – stół wygląda bardzo stylowo. Kolory mebla to szary Tundra Grey (blat) oraz czarny (nogi). Wymiary wynoszą: 160 × 90 × 76 cm.

Do stołu pasują krzesła z metalowymi elementami, drewniane i z obiciem. Jest uniwersalny, więc łatwo dopasować go do innych mebli. Doskonale prezentuje się w chłodnej kolorystyce (biały, szary, grafit), ale można go zestawić też z naturalnym drewnem.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 35 kg
Do pobrania