Stół Cassino - designerski i nowoczesny

Szukasz niebanalnego i wygodnego stołu do nowoczesnego wnętrza? Stół Cassino to stylowa propozycja dużego stołu jadalnego z możliwością rozłożenia blatu. Stół wyróżnia się oryginalną podstawą w postaci dwóch nowoczesnych, skrzyżowanych nóg. Całość prezentuje się lekko i designersko.

Stół Cassino intryguje kształtem oraz zachwyca dopracowanym wzornictwem i jakością materiałów. Rozkładany blat został wykonany z hartowanego szkła w kolorze czarny mat. Stabilną podporę stanowi stelaż wykonany z płyty MDF oraz metalu. Wysokość 76 cm i szerokość 90 cm sprawiają, że stół jest wygodny oraz świetnie sprawdza się w roli stołu jadalnego.

Stół Cassino został przeznaczony dla 10 osób. W wersji złożonej posiada długość 160 cm, którą możesz szybko powiększyć do 240 cm. Łatwe rozkładanie gwarantuje nowoczesny mechanizm przesuwny ukryty pod blatem. Stół Cassino sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas większych przyjęć.

To, co wyróżnia stół Cassino to nowoczesny design i smukła budowa. Model świetnie prezentować się będzie we wnętrzach w stylu minimalistycznym, loftowym lub industrialnym.

Wymiary
Długość 160-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble