Stół Rois – zgromadź przy nim najbliższych

Solidny stół Rois w kolorze złotego dębu stworzy w salonie lub jadalni domowy, ciepły nastrój i klimat sprzyjający bliskości. To dobre miejsce, by zjeść razem coś pysznego, pograć w planszówki i porozmawiać, nawet w większym gronie podczas rodzinnej imprezy. Jeśli wnętrze Twojego salonu lub jadalni urządziłeś w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub klasycznym, ten stół z pewnością świetnie się w nim odnajdzie.

Masywny stół wyróżnia się swoim wzmocnionym blatem, geometryczną, “połamaną” linią i lekko ściętymi nogami. Prostokątny blat został wykonany z płyty MDF i naturalnej okleiny, nogi zaś z litego drewna bukowego.

Praktyczny rozkładany stół doskonale sprawdzi się w jasnym wnętrzu (np. kremowym, jasnoszarym czy w bieli). Stworzy też oryginalny, świeży kontrast ze ścianami w kolorze nasyconego granatu.

Model posiada wymiary 160-250 cm długości (po rozłożeniu), 90 cm szerokości oraz 78 cm na wysokość. Najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądał w średniej wielkości i przestrzennych wnętrzach.

Wymiary
Długość 160-250 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 78 cm
Waga 63 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar