Stół rozkładany MARLEY — design na miarę do twoich potrzeb

Stół to prawdziwe serce domu. To przy nim spotykają się domownicy oraz odwiedzający ich goście. Wybierając stół do jadalni lub salonu, nie sposób pominąć kolekcji MARLEY. Elegancki blat z jasnego marmuru oraz nowoczesne geometryczne nogi to ciekawe i wyjątkowo designerskie połączenie, które zachwyci każdego miłośnika minimalizmu i eklektycznych rozwiązań.

Stół MARLEY posiada wyjątkowo solidną konstrukcję. Blat osadzony jest na stalowej podstawie, dzięki czemu stół jest wyjątkowo stabilny. Proszkowo malowana stal jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz proces korozji, dzięki czemu stół będzie się świetnie prezentował przez wiele lat. Stalowa konstrukcja nie tylko zapewnia bezpieczną podstawę dla szklanego blatu, ale także pozwala ukryć mechanizm rozkładania.

Możliwość powiększenia stołu o dodatkowe 40 cm sprawia, że stół MARLEY sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także podczas większych przyjęć. Biało-popielaty blat nie tylko jest największą dekoracją stołu, ale także pozwala na łatwe utrzymanie mebla w czystości. Stół możesz połączyć także z krzesłami z kolekcji. Zaproś design do swojego wnętrza!

Wymiary
Długość 160-200 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 82 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar