Stół rozkładany MORTIS — design, który Cię zachwyci!

Stół MORTIS to idealna propozycja do nowoczesnego wnętrza. Asymetryczna, masywna noga przełamuje konwencje oraz zapewnia stabilne wsparcie dla szerokiego blatu na wysoki połysk. Ciekawy design i niebanalna konstrukcja sprawiają, że stół nadaje charakteru całemu pomieszczeniu i nie potrzebuje dodatkowej oprawy.

Stół posiada możliwość regulacji, dzięki czemu z łatwością ze 160 cm blatu zrobisz 2 metry. Dzięki temu stół Mortis sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także podczas większych przyjęć towarzyskich. Przemyślana technologia rozkładania sprawia, że do powiększenia powierzchni blatu nie trzeba siły. Blat stołu został wykonany z wysokogatunkowej płyty MDF polakierowanej na biało. Gładka powierzchnia jest wyjątkowo prosta do utrzymania w czystości.

Zastosowanie dwóch kolorów zapewnia kontrastowy efekt, który świetnie sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Możesz do niego dobrać zarówno jasne, jak i ciemne krzesła lub fantazyjne fotele o futurystycznych kształtach. Ciekawy efekt możesz osiągnąć, ustawiając stół na środku dobranego kolorystycznie dywanu.

Wymiary
Długość 160-200 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 120 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar