Cechy szczególne mebla:

Stół ALARAS II - funkcjonalność i design

Znudziła Ci się klasyczna forma stołu? Marzysz o zmianie, która nada stylu całemu wnętrzu? Postaw na design, który przyciąga uwagę z daleka. W końcu kuchnia i jadalnia to miejsca, które najczęściej odwiedzają domownicy oraz goście. Znakomitym wyborem będzie stół ALARAS II wyprodukowany przez markę Signal.

Jego największym atutem jest niesamowity projekt z możliwością regulacji wielkości blatu. Wykonano go z wysokiej jakości płyty MDF oraz szkła hartowanego z kamiennym efektem (porowate szkło dające refleksy). Środkową część można według uznania oraz potrzeb schować lub rozłożyć sposobem motylkowym. Blat zamocowany jest do designerskiej, geometrycznej bazy z lakierowanej płyty MDF. Całość spoczywa na stabilnej podstawie ze szczotkowanej stali i tworzy solidny, futurystyczny mebel.

Stół z bazą to genialna alternatywa dla tradycyjnych modeli. Wyróżnia go intrygujący design oraz komfort użytkowania. Brak czterech nóg na krawędziach umożliwia posadzenie przy stole większej liczby osób bez ryzyka dyskomfortu, ponieważ jedyna noga znajduje się pośrodku blatu. Wymiary: długość: 160 cm (do 220 cm po rozłożeniu), szerokość: 90 cm, wysokość: 75 cm. Rodzaj blatu: szkło hartowane, płyta MDF. Kształt blatu: prostokątny.• Słół do nowoczesnych wnętrz.
• Rozkładany blat ze szkła hartowanego z efektem kamienia i lakierowanego MDF.
• Noga stołu w kształcie V wykonana z lakierowanego MDF.
• Podstawa ze stali szczotkowanej.
• Stół rozkładany motylkowo.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 160-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75 cm
Waga 66 kg
Do pobrania