Stół Vario Modern – dobrze przemyślana konstrukcja

Uważasz, że stół to jeden z ważniejszych mebli w całym domu? Masz rację! Mając to na uwadze, wybrany przez Ciebie model powinien być solidnie wykonany i gwarantować wysoki komfort codziennego użytkowania. Zwróć uwagę na stół Modern Vario - to model wart rozważenia w czasie zakupów. Gustowny wygląd tego mebla odnajdzie się w różnych stylistykach. Nie myśl o nim jako o wyłącznie ładnym dodatku. Ten nowoczesny stół jest równie stylowy, co funkcjonalny. I to jest jego siłą!

Metalowa podstawa mebla wygląda bardzo współcześnie i jest łatwa w utrzymaniu. Zapewnia ona dobre podparcie dla blatu o wymiarach 160 x 80 cm. Tworzy go laminowana płyta – odporna na wilgoć i zadrapania. Jest ona lekka, a zarazem odpowiednio wytrzymała.

Wiele stołów wygląda zbyt masywnie i ciężko, jak na standardy współczesnych mieszkań, w których liczy się przestrzeń i swoboda. Skośne nogi nie pojawiły się w konstrukcji Vario Modern przez przypadek. Dzięki nim ten prostokątny stół odznacza się wizualną lekkością. Zaaranżowana z nim jadalnia, kuchnia czy pokój dzienny staną się designerskim „sercem” domu.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 78 cm
Waga 40.5 kg
Do pobrania