Stół Vario Modern – modny i funkcjonalny

Stół Vario Modern przykuwa uwagę swoim nietuzinkowym wzornictwem. Zwróć uwagę na układ jego nóg, które kształtem przypominają literę "U". Nie będziesz mieć większych problemów z dobraniem krzeseł do kompletu - pasować będą zarówno te wykonane z drewna, jak i z tworzywa sztucznego czy obite tapicerką. Duża ilość przestrzeni pod blatem oznacza również większy komfort podczas spożywania posiłków czy pracy - dla Ciebie, Twojej rodziny oraz odwiedzających Cię gości.

Nowoczesny stół odznacza się wysoką funkcjonalnością. Jest on mocny i wytrzymały, a co za tym idzie, posłuży Ci przez długi czas. Jego wysokie walory użytkowe to cecha, dzięki której wybiera go wielu naszych klientów. To dość duży mebel - blat o wymiarach 160 x 80 cm pomieści nawet 8 nakryć.

Stół na metalowych nogach stylowo udekoruje przestrzeń Twojego mieszkania. Z powodzeniem możesz umieścić gow salonie lub jadalni, a jeżeli dysponujesz odpowiednio dużą przestrzenią - również w kuchni. Dzięki Vario Modern każde wnętrze zyska estetycznie, kiedy pojawi się w nim tak ciekawy mebel.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 78 cm
Waga 42 kg
Do pobrania