Stół Vario Modern – usiądźmy przy wspólnym stole

Stół Vario Modern to propozycja do przestronnej kuchni lub jadalni. Okazałe wymiary jego blatu (160 x 80 cm) wymagają trochę wolnego miejsca dookoła, dlatego nie nadają się do niedużych wnętrz. Dlaczego? Dostęp do pozostałych mebli (np. szafek czy szaf) byłby mocno utrudniony. Poza tym mebel o tak stylowym wyglądzie szkoda by było „upchnąć” w ciasnym kącie. Problem ograniczonej przestrzeni Cię nie dotyczy? W takim razie zaproś do swojego domu ten wyjątkowy, industrialny stół.

W konstrukcji mebla wyróżniają się metalowe płozy, które zastąpiły tradycyjne nogi. Mają one kształt trapezów i spowija je głęboka, matowa czerń. Takie wykończenie mebla wspaniale będzie korespondowało z meblami z takimi wstawkami lub ciemnymi dodatkami, np. oświetleniem czy tekstyliami.

Stół na metalowych nogach dostępny jest w 3 wariantach wybarwienia: dąb naturalny (fornir), dąb sonoma oraz biały alpejski. Wybierz ten, który najlepiej trafia w Twoje gusta. Dobierz do niego krzesła oraz lampę, która wieczorową porą oświetli jego blat. W ten sposób stworzysz miejsce niebanalne i piękne, w którym zawsze będzie rozlegał się gwar rozmów.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 78 cm
Waga 42.3 kg
Do pobrania