Stół GUCCI - w Twojej stylowej jadalni

Uczyń jadalnię wizytówką swojego domu. Nadaj jej wygląd, który na długo zapamiętają goście i pokochają domownicy. Pomogą Ci w tym oryginalne meble. Potrzebujesz przede wszystkim dużego stołu z charakterem oraz pięknych, dopasowanych do niego krzeseł. Jeśli do tego cenisz cechy stylu nowoczesnego oraz glamour, przypadnie Ci do gustu stół GUCCI.

To piękny, duży mebel o nieoczywistym designie. Jego atutem jest masywna podstawa z bazą zamiast tradycyjnych czterech nóg. Wykonano ją z połączenia szczotkowanej stali oraz lakierowanej płyty MDF. Element zdobniczy stanowią połyskujące na srebrno otoki podstawy. Zamocowano do niej duży blat z możliwością regulacji wielkości. Składa się on z płyty MDF oraz chroniącej ją tafli szkła hartowanego. Jest ono wysoce odporne i łatwe w czyszczeniu. Nadaje również stołowi wytwornej elegancji.

Rozkładany stół daje Ci mnóstwo możliwości. Możesz go w zależności od potrzeb i upodobań powiększać i zmniejszać. Bez problemu zmieści się przy nim rodzina oraz znajomi. Biała kolorystyka i nowoczesna bryła najlepiej zaprezentuje się w towarzystwie smukłych, futurystycznych krzeseł. Wymiary: długość: 180 cm (do 240 cm po rozłożeniu), szerokość: 90 cm, wysokość: 76 cm. Rodzaj blatu: płyta MDF, szkło hartowane. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Stół rozkładany do nowoczesnej jadalni i salonu.
• Blat z lakierowanej płyty MDF i szkła hartowanego na powierzchni.
• Blat rozkładany do długości 240 cm.
• Podstawa ze stali szczotkowanej i lakierowanej płyty MDF.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 180-240 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 69 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble