Stół 200 cm Capella – wygodny stół do jadalni i salonu

Prosty i uniwersalny stół 200 cm Capella to świetny pomysł na umeblowanie jadalni, w której lubisz spędzać czas z rodziną podczas wspólnych posiłków. To także dobre rozwiązanie do salonu, ponieważ łatwo dobrać pasujące do stołu krzesła i jest na tyle miejsca, żeby pomieścić gości. Taki stół sprawdzi się również w pomieszczeniach biurowych przeznaczonych na konferencje i spotkania biznesowe. Stół 200 cm Capella świetnie współgra z wystrojem w stylu retro, klasycznym, nowoczesnym i minimalistycznym.

Stół 200 cm Capella jest zrobiony z drewna akacjowego, płyty MDF oraz metalu. Blat jest tradycyjny, prostokątny z pięknym wzorem drewna, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych ozdobników. Wysokie metalowe nogi są polakierowane, dodają meblowi i smukłości. Kolory stołu to szary Tundra Grey (blat) i czarny (nogi). Wymiary wynoszą: 200 × 100 × 76 cm.

Ten uniwersalny stół pasuje do wielu rodzajów krzeseł oraz nowoczesnego umeblowania w chłodnych kolorach. Świetny do jadalni w stylu retro z meblami i dodatkami stylizowanymi np. na lata 50. i 60.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 76 cm
Waga 39 kg
Do pobrania