Stół 200 cm Flow – idealny do rodzinnej jadalni

Charakteryzujący się prostym, ale efektownym designem stół 200 cm Flow to mebel idealny do wnętrz domowych, takich jak kuchnia, jadalnia czy nawet salon. Może stać również w pokoju młodzieżowym, łatwo dobrać do niego nowoczesne krzesła. Sprawdzi się także w restauracjach, kawiarniach, na stołówkach i w wielu innych miejscach, gdzie potrzebne są meble trwałe i funkcjonalne. Stół 200 cm Flow to mebel, który pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, klasycznym i skandynawskim. Barwa blatu dobrze skomponuje się z wystrojem utrzymanym w niemal każdej kolorystyce.

Stół 200 cm Flow to mebel zrobiony z drewna akacji, MDF i metalu. Ma mocny, stabilny stelaż, w którym zwracają uwagę połączone ze sobą elementami metalowymi nogi. Prostokątny blat wygląda dość tradycyjnie, ale wzór desek dodaje mu wyjątkowego charakteru. Kolory stołu to piaskowy i czarny. Wymiary wynoszą: 200 × 100 × 76 cm.

Do tego prostego stołu bez trudu dobierzesz pasujące krzesła, wystarczy stawiać na metal i drewno. Pasuje do drewnianego wyposażenia (podłóg, mebli), ale także nowoczesnych płytek, kamienia i elementów metalowych.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 76 cm
Waga 63 kg
Do pobrania