Stół 200 cm Maze – prosty i praktyczny do jadalni

Elegancki i prosty stół 200 cm Maze to propozycja do kuchni, jadalni, salonu. Sprawdzi się również w punktach gastronomicznych. Łatwo dopasować do niego krzesła i dodatki. Choć nie jest to stół rozkładany, zmieści się przy nim kilka osób. Najlepiej wygląda w aranżacjach retro, vintage, klasycznych i nowoczesnych. To wygodny i praktyczny mebel, który idealnie nadaje się do spędzania przy nim czasu podczas wspólnych posiłków. Można położyć na nim obrus, serwetę lub bieżnik, a można pozostawić bez dodatków.

Stół 200 cm Maze jest zrobiony z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Nogi są metalowe, smukłe, dodają konstrukcji lekkości, a na dole mają delikatny złoty element, który stanowi swego rodzaju ozdobę. Blat ma przyjemny wzór desek, dlatego prezentuje się estetycznie nawet bez obrusa. Stół nie jest rozkładany. Jego kolor to jasnobrązowy, nogi są czarne. Wymiary wynoszą: 200 × 100 × 76 cm.

Prosty stół 200 cm Maze doskonale komponuje się z meblami drewnianymi i z metalowymi elementami. Pasuje do krzeseł z metalowymi nogami, jak i całych z drewna. Dobrze współgra z ciepłą kolorystyką oraz innymi meblami z tej samej serii.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 76 cm
Waga 50 kg
Do pobrania