Stół Paris – obiad w industrialnym klimacie

Minimalistyczny stół Paris to propozycja dla osób ceniących indywidualizm. Pomieszczenie, w którym się znajdzie, zyskuje charakter i inspirujący klimat. Mebel nadaje się zarówno do nietuzinkowej kawiarni czy modnego bistro, jak i domowej przestrzeni.

Kwadratowy stół Paris został zrobiony z metalu malowanego proszkowo. Prosta, oszczędna konstrukcja pasuje do wnętrz w stylu loftowym oraz industrialnym, choć świetnie odnajdzie się też w aranżacji retro. Niewielkie wymiary – 76 × 76 cm pozwalają na ustawienie go nawet w niewielkiej kuchni czy pokoju dziennym. Kilka wariantów kolorystycznych to z kolei możliwość wyboru mebla zgodnie z gustem i wystrojem pomieszczenia.

Metalowy stół, dzięki gładkiej, jednolitej powierzchni, jest przyjemny nie tylko w użytkowaniu, lecz także w czyszczeniu. Zwróć jeszcze uwagę na podkładki z tworzywa, które chronią podłogę przed zarysowaniami.

Stolik w stylu industrialnym możesz zestawić z krzesłami Paris, tworząc spójną kompozycję, a tym samym designerskie miejsce na pyszny obiad z bliską osobą. Surowy wygląd mebli ociepli wisząca nad stołem lampa – będzie bardzo nastrojowo.

Wymiary
Długość 76 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość 76 cm
Waga 21 kg
Do pobrania