Stół William - klasyczna propozycja do Twojego salonu!

Okrągły stół sprzyja rozmowie i stwarza liczne możliwości aranżacji wnętrza. Możesz ustawić go w rogu lub w centralnej części pomieszczenia. Dobrze prezentuje się zarówno z nieparzystą, jak i parzystą liczbą krzeseł. To dobry wybór do salonu lub stylowej jadalni.

Stół William w kolorze ciemny orzech wyróżnia się eleganckim wzornictwem i piękną budową. Stylizowana noga posiada ozdobne rzeźbienia, które nadają meblu szlachetnego charakteru. Mebel doskonale sprawdzi się jako wyposażenie klasycznego wnętrza. Najwyższa jakość materiałów sprawia, że stół prezentuje się niezwykle efektownie.

Stół William jest równocześnie bardzo praktyczny. Okrągły blat o przekątnej 90 cm, możesz poszerzyć, rozkładają stół do długości 124 cm. Takie rozwiązanie sprawia, że stół świetnie sprawdzi się zarówno podczas codziennych posiłków, jak i większych spotkań w gronie rodziny.

Szukasz stylowego stołu do jadalni lub salonu? Stół William zachwyca wyglądem, który świetniesprawdzi się w eleganckich i klasycznych wnętrzach.

Wymiary
Długość 90-124 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75 cm
Waga 28 kg
Do pobrania