Stół Edward Dąb San Remo/Biały - praktyczny i bardzo efektowny mebel do jadalni


Stół Edward Dąb San Remo to mebel, którego design świetnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. Może być prawdziwą ozdobą pomieszczenia takiego jak jadalnia, kuchnia, salon. Z uwagi na jego uniwersalność i modny design pasuje do współczesnych wystrojów i z powodzeniem może znaleźć się również w pokoju młodzieżowym. Można stworzyć z nim przytulny kącik w jadalni. Idealny na poranną kawę na dobry początek dnia.

Materiały, z których wykonany został Stół Edward Dąb San Remo to stal malowana, płyta MDF lakierowana i MDF laminowana. Złożony jest idealnie okrągły, co wygląda efektownie, biorąc pod uwagę, że blat jest lakierowany, a nogi wyglądają jak drewniane. Po rozłożeniu przypomina kształtem owal i zapewnia sporo miejsca użytkowego. Smukłe nogi dopełniają eleganckiej całości. Kolory stołu to biały lakierowany (blat) i dąb San Remo (nogi). Wymiary wynoszą: 120-200/100/75 cm.

Lakierowany stół Edward Dąb San Remo w kolorze białym odnajdzie się w jasnych wnętrzach, szczególnie jadalniach z przewagą bieli i pasteli. Równie dobrze wygląda w otoczeniu drewna, jak i kolorów takich jak różne odcienie brązu i beż.

Wymiary
Długość 120-200 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania