Czarny stół Graus — niech Twoje wnętrze zyska na funkcjonalności!

Czarny stół Graus to jedna z propozycji dostępnych w naszej ofercie. Jest to model stworzony z myślą o minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Nie posiada żadnych wyróżniających się elementów, jego konstrukcja jest prosta. Posiada jeden, uniwersalny kolor, jakim jest czerń. Dzięki temu, że mebel jest okrągły, stanowi idealne rozwiązanie do niewielkich jadalni. Zajmuje mniej miejsca niż stół prostokątny, ponadto zapewnia optyczne wrażenie zaoszczędzenia miejsca.

Ten minimalistyczny mebel charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Został wykonany z metalu i płyty fornirowanej. Będzie zdobić Twoje wnętrze przez długie lata!

Stół Graus możesz umieścić m.in. w kuchni, jadalni, jak i salonie. Wybór należy do Ciebie. Dopasujesz do niego niemalże każde dostępne na rynku krzesła, niezależnie od ich koloru, czy stylu. To mebel o charakterze uniwersalnym. Masz jakieś pytania? Pragniesz dowiedzieć się więcej o stole Graus? Zadzwoń do nas lub napisz maila, a my chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wymiary
Średnica 110 cm
Wysokość 74 cm
Waga 20.9 kg
Do pobrania