Stół Moretti – idealny do jadalni

Stół Moretti to prawdziwa gratka dla miłośników urokliwych okrągłych stolików. Świetnie nadaje się do salonu i do jadalni, a dzięki niewielkim rozmiarom znajdzie się dla niego miejsce nawet na niewielkim metrażu. Idealny jako wyposażenie kącika wypoczynkowego, w którym lubisz się relaksować. Stół Moretti pasuje do wystroju klasycznego, nowoczesnego, skandynawskiego. Łatwo dopasować go do różnych kolorystycznie aranżacji we wnętrzu.

Stół Moretti zrobiony jest z płyty MDF okleinowej, płyty MDF lakierowanej oraz stali malowanej metodą proszkową. Klasyczny okrągły blat po rozłożeniu przybiera owalny kształt. Czarny fragment blatu kolorystycznie współgra z elementami ze stali. Nogi złączone są krzyżującymi się, metalowymi elementami, co wpływa na estetykę mebla. Kolory stołu to czarny (stalowe nogi i fragment blatu) oraz złoty dąb (blat). Wymiary to: 118-148/118/76 cm.

To dość uniwersalny mebel, który pasuje zarówno do klasycznego wnętrza, urządzonego w drewnie, jak i do nowoczesnych aranżacji.

Wymiary
Średnica 118-148 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania