Stół Nagano – wyznacznik stylu i elegancji

Podczas urządzania wnętrza nowoczesnej, klasycznej, skandynawskiej oraz modernistycznej jadalni z pewnością warto wziąć pod uwagę wysokiej jakości, odpowiednio dopasowane elementy wyposażenia, które dodadzą aranżacji oczekiwany nastrój. Godnym uwagi jest prezentowany stół Nagano – z jego udziałem dodasz przestrzeni ponadczasowy klimat i sprawisz, że codzienne posiłki w towarzystwie najbliższych staną się najlepszą częścią Twojego dnia.

Okrągły stół jadalny to mebel wykonany z forniru dębowego olejowanego. Podstawą jest dąb olejowany. Te materiały zagwarantują jego wytrzymałość oraz jak najdłuższe zachowanie atrakcyjnego wyglądu. Średnica blatu to 120 cm – z łatwością dopasujesz produkt do niemal każdego metrażu wnętrza. Pozostałe wymiary wynoszą 75 × 120 × 120 cm.

Dostępny w naszej ofercie niepowtarzalny stół do jadalni Nagano prezentuje się niezwykle nowocześnie, co pozwoli Ci z jego udziałem stworzyć oryginalnie urządzone wnętrze. Przekonaj się, jak wiele pozytywnych zmian wniesie on do Twojego domu!

Wymiary
Średnica 120 cm
Wysokość 75 cm
Waga 25.6 kg
Do pobrania