Stół Nagano – wyznacznik stylu i elegancji

Podczas urządzania wnętrza nowoczesnej, klasycznej, skandynawskiej oraz modernistycznej jadalni z pewnością warto wziąć pod uwagę wysokiej jakości, odpowiednio dopasowane elementy wyposażenia, które dodadzą aranżacji oczekiwany nastrój. Godnym uwagi jest prezentowany stół Nagano – z jego udziałem dodasz przestrzeni ponadczasowy klimat i sprawisz, że codzienne posiłki w towarzystwie najbliższych staną się najlepszą częścią Twojego dnia.

Okrągły stół jadalny to mebel wykonany z forniru dębowego olejowanego. Podstawą jest dąb olejowany. Te materiały zagwarantują jego wytrzymałość oraz jak najdłuższe zachowanie atrakcyjnego wyglądu. Średnica blatu to 120 cm – z łatwością dopasujesz produkt do niemal każdego metrażu wnętrza. Pozostałe wymiary wynoszą 75 × 120 × 120 cm.

Dostępny w naszej ofercie niepowtarzalny stół do jadalni Nagano prezentuje się niezwykle nowocześnie, co pozwoli Ci z jego udziałem stworzyć oryginalnie urządzone wnętrze. Przekonaj się, jak wiele pozytywnych zmian wniesie on do Twojego domu!

Wymiary
Średnica 120 cm
Wysokość 75 cm
Waga 25.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona