Stół Nord – prawdziwa gwiazda nowoczesnych aranżacji

Modernistyczny stół Nord to idealna propozycja dla wielbicieli nowoczesnych i nietuzinkowych mebli w mieszkaniu. Jego unikalny design od razu przyciąga wzrok. Niebanalna kolorystyka to również atut mebla i jednocześnie baza do ciekawych aranżacji w pomieszczeniu. Pasuje do jadalni, salonu, gabinetu. Może znaleźć się nawet w eleganckim biurze jako stolik kawowy. Najlepiej sprawdza się w wystroju nowoczesnym, skandynawskim i loftowym.

Stół Nord został wykonany z lakierowanej płyty MDF oraz stali nierdzewnej. To połączenie gwarantuje stabilność i długotrwałe użytkowanie. Blat stołu jest prostokątny, po rozłożeniu zyskujesz nie tylko więcej miejsca, ale także ciekawie kontrastujący kolorystycznie akcent. Podstawa jest prostokątna, a elementy w kształcie lekko owalnych prostokątów zamiast tradycyjnych nóg to bardzo oryginalne rozwiązanie. Stół ma kolory czerni i bieli. Wymiary wynoszą: 140-180/80/76 cm.

Efektowny stół Nord świetnie nadaje się na stolik kawowy w równie niebanalnym, nowoczesnym otoczeniu. Pasują do niego białe i czarne dodatki. Również elementy metalowe świetnie komponują się z tym wyjątkowym stołem.

Wymiary
Długość 140-180 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania