Stół Ringo – klasyczny i uniwersalny

Stół Ringo to idealny mebel do niewielkich metrażowo pomieszczeń. Jest także bardzo uniwersalny, jeśli chodzi o design, można więc dopasować go do naprawdę bardzo różnych wnętrz. Może stać w salonie i każdym innym dowolnym pokoju, jadalni i kuchni. Po rozłożeniu zyskuje na powierzchni, dzięki czemu można wygodnie wypić przy nim kawę i zjeść ulubione ciastko podczas spotkania z koleżankami. Stół Ringo pasuje do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym i minimalistycznym.

Stół Ringo został zrobiony z płyty meblowej okleinowanej i MDF okleinowanej. Blat ma okrągły kształt, a po rozłożeniu przypomina owal. Umieszczony jest na masywnych nogach. Całość sprawia bardzo solidne wrażenie. Nogi stołu mają kolor czarny, a rozkładany blat jest w kolorze dąb artisan. Wymiary to: 102-142/102/76 cm.

Ten ponadczasowy stolik możesz zestawiać z drewnianymi, klasycznymi meblami. Pasuje też do sprzętów nowoczesnych. Jeśli chodzi o kolorystykę wystroju, to stolik Ringo idealnie sprawdza się w jasnych, ciemnych, stonowanych i wielobarwnych aranżacjach.

Posiada nogi typu krzyżak, siedzisko z charakterystycznie uniesionymi krawędziami i wygodne oparcie. Na powierzchni materiału znajdują się ozdobne, pionowe przeszycia. Krzesło jest w kolorach czerni (nogi) i szarego (obicie). Wymiary K-279 wynoszą: 45/43/85/47 cm.

To uniwersalne krzesło pasuje do jasnych jak i nasyconych wnętrz, stonowanej i żywej kolorystyki. Zarówno w otoczeniu drewna jak i kamienia sprawdza się znakomicie.

Wymiary
Długość 102-142 cm
Szerokość 102 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania