Stolik Ringo do wnętrz minimalistycznych i skandynawskich

Biały stół Ringo to mebel elegancki, prosty i uniwersalny. Doskonale pasuje do bardzo wielu aranżacji. W jasnym pomieszczeniu w stylu skandynawskim zwiększy wrażenie przestrzenności, w niedużym i ciemnym wnętrzu optycznie zwiększy metraż. Można postawić go w salonie i każdym pokoju w mieszkaniu. Dobrze sprawdzi się również w jadalni jako stolik kawowy. Najlepiej wypada się w aranżacjach w stylu minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym i nowoczesnym.

Stół Ringo został zrobiony z płyty meblowej okleinowanej oraz płyty MDF okleinowanej. Przed rozłożeniem ma kształt okręgu. Po rozsunięciu go przypomina łagodny owal. Nogi choć dosyć masywne, nie sprawiają, że mebel wygląda ciężko. Wręcz przeciwnie, stół Ringo wygląda lekko i delikatnie. Kolor stołu to biel. Wymiary wynoszą: 102-142/102/76 cm.

Biały stolik Ringo idealnie wpasuje się w wystrój skandynawski z drewnianymi i białymi elementami. Ponad to pasuje do prawie każdej kolorystyki wnętrza, odcieni szarości, grafitu, brązu, granatu i innych bardziej żywych barw.

Wymiary
Długość 102-142 cm
Szerokość 102 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania