Stół rozkładany Gracjan – do codziennych posiłków i dłuższych spotkań

Kultywujesz tradycję wspólnych posiłków i chętnie organizujesz współne obiady dla najbliższych, ale martwi Cię brak miejsca w salonie? Jest na to rada! Nie musisz rezygnować z rodzinnego ucztowania – stół rozkładany Gracjan sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i przy większych okazjach.

Stół przed rozłożeniem zajmuje zaledwie skrawek przestrzeni – blat o wymiarach 80x80 cm zmieści się nawet w małym salonie czy kuchni. Gdy odwiedzą Cię goście, możesz rozszerzyć stół na długość 160 cm i tym prostym sposobem zyskać więcej miejsca do spożycia wspólnego posiłku. Uniwersalny design umożliwia wprowadzenie mebla do różnych aranżacji – zarówno tych bardziej nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Stół Gracjan występuje w kilku wersjach kolorystycznych (różne odcienie blatu i nóg), dzięki czemu możesz wybrać wariant najbardziej zbliżony do innych mebli obecnych we wnętrzu.

Kwadratowy stół na czterech nogach dobrze wygląda w towarzystwie drewnianych krzeseł ze szczebelkowym oparciem. Jeśli chcesz ocieplić aranżację, rozłóż na blacie lniany obrus, a na środku postaw wazon z kwiatami lub bambusową misę z owocami.


Cechy szczególne mebla:
• Stół rozkładany do jadalni,kuchni i salonu o prostej eleganckiej formie.
• Nogi wykonane z MDF laminowany okleiną drewnopodobną.
• Blat wykonany z płyty laminowanej.
• Blat rozkładany do długości 160 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.