Stół Rolesław Max – miejsce dla całej rodziny
 

Lubisz zapraszać bliskich na obiad? Organizacja przyjęć to Twój żywioł? By zapewnić gościom pełną wygodę, zadbaj o duży stół, który postawisz w centrum jadalni lub salonu. Rozkładany stół Rolesław Max spokojnie pomieści nawet 10 osób. Poznaj resztę jego zalet!

Na co dzień owalny stół Rolesław Max zajmuje znacznie mniej przestrzeni – wymiary 95 × 140 cm oznaczają komfortowe miejsce dla 6 osób. Ale 2 wkładki przedłużające (każda o długości 50 cm) pozwalają rozsunąć blat aż do 240 cm, a tym samym zaprosić więcej gości. Urodziny, święta i inne okazje możesz więc celebrować w licznym gronie rodziny i przyjaciół. Wkładki schowasz pod blatem – w razie potrzeby zawsze będą pod ręką.

Korpus z drewna bukowego przekłada się na dużą stabilność stołu. Owalny blat opiera się na prostych nogach, więc mebel dopasujesz do większości aranżacji – świetnie sprawdzi się na przykład w stylistyce skandynawskiej bądź nowoczesnej. Uniwersalne białe wybarwienie rozjaśnia wnętrze i dobrze komponuje się z kolorowymi dodatkami.

Stół dla 10 osób to miejsce dla kilku pokoleń, więc z pewnością będzie świadkiem niejednej wzruszającej chwili. Dobierz do niego nowoczesne krzesła z kolekcji Black Red White i stwórz jadalnię, która zaprasza do spotkań w ciepłej, domowej atmosferze.

Wymiary
Długość 140-240 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Waga 69.4 kg
Do pobrania