Stół rozkładany Stanford XXL – bohater rodzinnych uroczystości

Jak pomieścić wszystkich bliskich podczas rodzinnych przyjęć w małym salonie? Możesz ulokować gości w kuchni lub w drugim pokoju. Jednak zamiast tego polecamy stół rozkładany Stanford XXL – docenisz go nie tylko od święta!

Mebel jest wręcz stworzony do niewielkiego pokoju dziennego – prostokątny blat o wymiarze 130x80 cm nie zdominuje wnętrza, a biały połysk rozjaśni je i optycznie powiększy. Również białe nogi z metalu prezentują się lekko i subtelnie, a przy tym zapewniają stabilne podparcie blatu. Stół Stanford XXL po rozsunięciu zyskuje długość aż 250 cm – tyle dodatkowego miejsca wystarczy, aby pomieścić wielopokoleniową rodzinę czy liczne grono przyjaciół. Jednak dzięki subtelnemu wybarwieniu rozłożony stół nie przytłacza przestrzeni i dobrze komponuje się z nowoczesną aranżacją.

Biały lakierowany stół zyska na elegancji w towarzystwie krzeseł z tapicerką z ekoskóry. Jeśli wolisz coś delikatniejszego, zestaw mebel z białymi krzesłami na drewnianych nogach – to gotowy przepis na skandynawską jadalnię. Stół na wysoki połysk pasuje także do aranżacji w stylu glamour – wystarczy dodać pikowane krzesła na giętych nogach.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny stół rozkładany do jadalni,kuchni i salonu.
• Wykonany z płyty MDF lakierowanej w kolorze białym.
• Stelaż ze stali malowanej.
• Blat rozkładany do długości 250 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 130-250 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 63 kg
Do pobrania