Stół Sandor-2 do nowoczesnej jadalni

Główne atuty, jakie prezentuje stół Sandor-2 w kolorze białym, to ciekawy, nowoczesny design i chłodna kolorystyka tak doskonale pasująca do współczesnych wystrojów. Stół świetnie wygląda w aranżacjach w stylu nowoczesnym i loftowym. Sprawdzi się w pokoju, jadalni, kuchni, a nawet gabinecie, gdzie w połączeniu z odpowiednio dobranymi krzesłami będzie stanowić miejsce do pracy i rozmowy oraz kawowy stolik w jednym. Idealny do nowoczesnej jadalni urządzonej w chłodnych kolorach.

Stół Sandor-2 został zrobiony ze szkła, płyty MDF lakierowanej oraz stali nierdzewnej. Prostokątny blat po rozłożeniu oferuje niemałą powierzchnię do wykorzystania. Duże wrażenie robi ekstrawagancka w stylu podstawa ze stali nierdzewnej i przeplatające się ze sobą elementy, stanowiące nogi. Całość wygląda niezwykle oryginalnie. Kolory stołu to biel oraz stal nierdzewna. Wymiary wynoszą: 160-220/90/78cm.

Stół Sandor-2 pasuje do nowoczesnych dodatków najlepiej w białym lub srebrnym kolorze oraz mebli z metalowymi elementami. Świetnie będzie komponować się z krzesłami w jasnej barwie albo w odcieniach szarości.

Wymiary
Długość 160-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 78 cm
Do pobrania