Welurowy puf w stylu glamour. Ten tapicerowany stołek z pewnością doda szyku każdemu wnętrzu. Mieniący się welur jest pięknie podkreślony przez pionowe przeszycia, nadając całości eleganckiego wyglądu. Uniwersalny kształt sprawia, że sprawdzi się jako puf w korytarzu czy otomana w salonie lub sypialni. Siedzisko wygląda fantastycznie jako pojedynczy akcent dekoracyjny w pomieszczeniu oraz wpasuje się doskonale we wnętrza w stylu eklektycznym i glamour.

Szczegóły:

Typ produktu: Stołek
Styl: Skandynawski
Kolor główny: Zielony
Odcień: Ciemnozielony
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Metal
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Wzór: Jednolity
Miejsce do przechowywania: Nie

Wymiary:

Głębokość: 48 cm
Szerokość: 48 cm
Wysokość: 41 cm
Powierzchnia siedziska: 45x45 cm
Waga: 4 kg
Maks. obciążenie: 100 kg

W ofercie: 1 x Stołek

Cechy produktu: Stabilne i wygodne siedzisko, Elegancki wygląd, Wytworny design, Solidna jakość wykonania, Wielofunkcyjny, Nakładki na nóżki chronią podłogę przed zarysowaniem

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki
2.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu.
Wymiary
Głębokość 48 cm
Średnica 48 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 41 cm
Do pobrania