Stolik Adesso – prostota i design

Stolik kawowy Adesso z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom prostych i stylowych rozwiązań. Połączenie drewna i metalu sprawia, że stolik prezentuje się wyjątkowo efektownie. To dobry wybór do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym i minimalistycznym. Oryginalny projekt sprawdzi się także w eklektycznych i klasycznych aranżacjach.

Największą ozdobą stolika kawowego Adesso jest kwadratowy blat wykonany z płyty MDF i drewna fornirowanego z akacji. Stylowe połączenie różnych kolorów drewna (beż, szarość, brąz) sprawia, że stolik jest bardzo dekoracyjny. Podstawę stołu stanowią cztery minimalistyczne nogi wykonane z metalu w kolorze czarnym.

Stolik posiada praktyczne wymiary 50x50x50 cm. Ława świetnie sprawdzi się w roli stolika kawowego, oryginalnej szafki nocnej lub dodatkowego stołu w gabinecie lub pokoju gościnnym.

Stolik kawowy Adesso to sposób na oryginalną i stylową aranżację wnętrza. Mebel najlepiej prezentować się będzie w towarzystwie mebli wypoczynkowych i innych modeli z serii Adesso.