Nowoczesny i interesujący – sprawdzi się na małych metrażach

Stolik Adrianna to designerski model, który nada charakteru każdej przestrzeni, w której się znajdzie. Z uwagi na niewielkie rozmiary, pasuje się do małych mieszkań. Salonik, sypialnia, niewielki kącik, w którym lubisz spędzać czas – wszędzie świetnie wygląda.

Mebel może być używany jako stolik kawowy na balkonie lub tarasie. Stolik kojarzy się przede wszystkim ze stylem nowoczesnym i loftowym. To doskonały dodatek, który nada pomieszczeniu niesamowitej klasy i wdzięku.

Stolik Adrianna zrobiony jest ze stali i płyty okleinowej z dekorem. Ma bardzo ciekawy kształt, kojarzący się z koszem lub pufą z wikliny. Okrągły blat wieńczy całość i on także jest bardzo oryginalny. Stelaż pomalowany jest proszkowo na kolor czarny. Blat ma deseń białego marmuru. W połączeniu daje niezwykle ciekawy wizualnie efekt. Wymiary mebla wynoszą: 56 × 52 cm.

Stolik może być świetnym uzupełnieniem kącika kawowego w niewielkim salonie lub na tarasie. Może też posłużyć jako stolik pod dużą doniczkę z oryginalnym kwiatkiem.