Stolik Almeria – przestronny i wizualnie lekki

Jeżeli potrzebujesz okrągłego stolika, to przygotowaliśmy dla Ciebie model Almeria. Powstał z myślą o  miłośnikach zaoblonych krawędzi i lekkich konstrukcji. Mebel ten posiada okrągły blat z dymionego szkła oraz mocny, metalowy stelaż układający się w X, co tworzy idealny duet do loftowych i nowoczesnych aranżacji.

Stolik loftowy doskonale wygląda w towarzystwie przestronnego narożnika, kompaktowej sofy lub 2-4 foteli. Na dużej powierzchni znajdzie się miejsce na filiżanki, kieliszki i przekąski. To także sprawdzona podstawa dla dekoracyjnego wazonu ze świeżymi kwiatami, lampion i świece.  

Jakie atuty ma okrągły stolik o średnicy 80 cm? Zachwyca przede wszystkim mocnym, metalowym stelażem. Przecinające się pod skosem „płozy” tworzą stabilną bazę w charakterystyczny X. Blat z dymionego szkła hartowanego zestawiono z czarnym stelażem. Ten duet sprawdzi się w towarzystwie czerwonej cegły, marmurku lub geometrycznych ozdób.

Stolik Almeria sprawdzi się w gabinecie, salonie, przestrzeni komercyjnej i każdej innej, gdzie potrzebujesz miejsca do odpoczynku, debat, podpisania umów i ustawienia dekoracji.

Wymiary
Średnica 80 cm
Wysokość 42 cm
Waga 16.5 kg
Do pobrania