Stolik Almeria – nowoczesna i lekka konstrukcja

Kwadratowe ławy czy stoliki nie są w Twoim typie? Mamy coś dla miłośników zaoblonych krawędzi i lekkich konstrukcji. Stolik Almeria tworzy okrągły blat z dymionego szkła oraz mocny, metalowy stelaż układający się w X. Jeżeli szukasz dopełnienia loftu lub nowoczesnego wnętrza, to może być mebel dla Ciebie!

Stolik o średnicy 60 cm doskonale wygląda w towarzystwie niewielkiego fotela, kompaktowego narożnika lub sofy. Mimo niewielkiej powierzchni tworzy miejsce na filiżanki, kieliszki i przekąski. To także sprawdzone miejsce na wazon ze świeżymi kwiatami i książkę, po która ostatnio sięgasz najczęściej.

Masz już upatrzony wazon? Ustaw go na okrągłym stoliku w loftowym stylu. Zachwyci Cię przede wszystkim mocny, metalowy stelaż, który przecina się pod blatem, tworząc charakterystyczny X. Taka baza zapewnia stolikowi stabilność. Z czego wykonano blat? Z dymionego szkła hartowanego, które koresponduje z czarnym stelażem. Ten duet sprawdzi się w towarzystwie czerwonej cegły, marmurku lub geometrycznych ozdób.

Stolik Almeria dopełni aranżację salonu, domowego gabinetu, dowolnego miejsca, w którym odpoczywasz, przyjmujesz gości lub dyskutujesz z partnerem.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 45 cm
Waga 11 kg
Do pobrania