Uzupełni wyposażenie salonu w stylu glamour

Stolik Antica S najbardziej pasuje do wnętrz, urządzonych w stylu glamour. W zależności od umeblowania może również stać się elementem wyposażenia klasycznego i nowoczesnego. Jest ciekawym, rozjaśniającym akcentem każdego wnętrza. Pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Oprócz funkcji codziennego stolika kawowego może stać się również stylowym miejscem na kwiat w dużej, ciekawej doniczce.

Stolik Antica S wykonany został ze stali i płyty okleinowej MDF. Jego niewielki, okrągły blat, wspiera się na ciekawie wyprofilowanych metalowych nóżkach. Stwarza wrażenie stabilnego i mocnego. Można trzymać na nim ozdoby typu wazon, świecznik lub używać go na co dzień. Kolory stolika to czerń- elementy metalowe, malowane proszkowo oraz biały marmur (blat). Wymiary ławy wynoszą: 40 × 45 cm.

Stolik dzięki kompaktowym gabarytom może być elementem wyposażenia nawet bardzo niewielkiego pokoju. Ładnie komponuje się z meblami białymi lub w kolorze bardzo jasnego drewna. Na zasadzie kontrastu można zestawić go z bardzo ciemnym wystrojem wnętrza.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 45 cm
Waga 6.2 kg
Do pobrania