Ciekawy i ponadczasowy kawowy stolik do salonu

Stolik Azurra to uniwersalny mebel, który może w razie potrzeby być stolikiem kawowym, szafką nocną, a nawet podstawką pod duży doniczkowy kwiatek. Pasuje do wystroju klasycznego, eklektycznego, rustykalnego. Może stać w salonie, sypialni, jadalni. Możemy zaaranżować z nim przestrzeń wypoczynkową lub postawić go na tarasie na czas relaksu przy kawie i książce. Stolik ma wiele zastosowań i pasuje do różnych aranżacji.

Stolik Azurra zrobiony został z polipropylenu i płyty okleinowej MDF. Jego niewielki, okrągły blat, ozdobiony jest okleiną, wyglądającą jak naturalne drewno, a dół zrobiono z tworzywa sztucznego. Łatwo go wystylizować i utrzymać w czystości. Kolory stolika Azurra to naturalne drewno z widocznym usłojeniem oraz popielaty – tworzywo sztuczne. Wymiary ławy: 69 × 33 cm.

Stolik kawowy pasuje do wnętrz urządzonych w drewnie lub z drewnopodobnych materiałów. Ładnie będzie się komponować z ciemniejszymi akcentami kolorystycznymi – na przykład ściany w kolorze grafitu lub ciemnoniebieskim.

Wymiary
Średnica 69 cm
Wysokość 33 cm
Waga 8.3 kg
Do pobrania