Stolik Canaria – doskonały duet stali i szkła

Urządzasz salon w nowoczesnym lub minimalistycznym stylu? Powinien się w nim pojawić stolik Canaria! To mebel, bez którego ciężko obyć się w pokoju dziennym. Canaria znakomicie zgra się z jasnoszarą, wygodną kanapą o prostej linii – bez wzorów, za to z dużymi poduchami. Cięte kwiaty w wazonie ustawione na stoliku dodatkowo dodadzą takiemu wnętrzu przytulności i domowego klimatu.

Stolik z chromowanej stali wyróżnia się podwójnym, piętrowym blatem. Górny jest w kształcie zaokrąglonego, dolny zaś standardowego kwadratu. Blaty zamontowane są na czterech solidnych stalowych nogach, które zabezpieczają ławę przed przypadkowym wywróceniem. Gładkie transparentne szkło blatu łatwo utrzymasz w czystości.

Transparentny stół połącz z meblami w jasnej kolorystyce. Fronty w tych barwach i oszklony blat będą odbijać światło, a co za tym idzie, optycznie powiększać nawet niewielkie pomieszczenie.

Stolik ze szkła ma wymiary 45x45x51cm. Niewielki rozmiar sprawia, że nada się ona nawet do niewielkiego salonu lub pokoju dziennego.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 51 cm
Waga 6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar