Stolik Canaria – doskonały duet stali i szkła

Urządzasz salon w nowoczesnym lub minimalistycznym stylu? Powinien się w nim pojawić stolik Canaria! To mebel, bez którego ciężko obyć się w pokoju dziennym. Canaria znakomicie zgra się z jasnoszarą, wygodną kanapą o prostej linii – bez wzorów, za to z dużymi poduchami. Cięte kwiaty w wazonie ustawione na stoliku dodatkowo dodadzą takiemu wnętrzu przytulności i domowego klimatu.

Stolik z chromowanej stali wyróżnia się podwójnym, piętrowym blatem. Górny jest w kształcie zaokrąglonego, dolny zaś standardowego kwadratu. Blaty zamontowane są na czterech solidnych stalowych nogach, które zabezpieczają ławę przed przypadkowym wywróceniem. Gładkie transparentne szkło blatu łatwo utrzymasz w czystości.

Transparentny stół połącz z meblami w jasnej kolorystyce. Fronty w tych barwach i oszklony blat będą odbijać światło, a co za tym idzie, optycznie powiększać nawet niewielkie pomieszczenie.

Stolik ze szkła ma wymiary 45x45x51cm. Niewielki rozmiar sprawia, że nada się ona nawet do niewielkiego salonu lub pokoju dziennego.