Stolik Crystal B– bursztynowy i zachwycający

Szukasz nietuzinkowej ławy lub stolika do swojego kąciku z kwiatami, wygodnym fotelem i lampą podłogową? Polecamy kompaktowy stolik Crystal, który przykuje spojrzenia szklanym, bursztynowym blatem i srebrną podstawą. Całość prezentuje się niezwykle i stylowo.

Co wyróżnia stolik glamour? Przede wszystkim stabilne nogi i oprawa blatu, które wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. To ona tworzy idealną podstawę dla blatu ze szkła hartowanego, który jest ozdobą mebla. Jego bursztynowa kolorystyka ociepli wnętrze i sprawi, że jeszcze chętniej spędzisz czas mając go w zasięgu ręki.

Stolik o średnicy 55 cm może dopełnić kącik kawowy, stanąć przy fotelu, sofie lub narożniku. Tworzy idealne miejsce na wazon z kwiatami, lampion, świece lub kolorowe magazyny. My polecamy go jako towarzysza spotkań przy kawie lub drinku. Zmieszczą się na nim również przekąski.

Stolik Crystal Bbardzo łatwo wpisać w przestrzeń salonu, biura i gabinetu. Ten praktyczny mebel pozwoli Ci stworzyć przytulną sekcję wypoczynkową. Może warto ustawić na nim lub obok zielone rośliny doniczkowe, które ożywią wnętrze?

Wymiary
Średnica 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 12 kg
Do pobrania