Stolik Eos C – nowoczesna elegancja w salonie

W nowoczesnym i stylowym salonie każdy element powinien nie tylko być funkcjonalny i wytrzymały, ale również przyciągać uwagę intrygującym designem. Okrągły stolik Eos C to mebel o lekkiej i oryginalnej formie, który będzie stanowił doskonałe uzupełnienie Twojego wnętrza.

Blat stolika kawowego wykonany jest z transparentnego, hartowanego szkła. Natomiast na stelaż składają się trzy stabilne obręcze ze srebrnego metalu. Ich układ i forma są niezwykle oryginalne i modne, dzięki czemu stolik Eos C idealnie pasuje do najnowszych trendów dekoracyjnych. Niewielkie rozmiary i okrągły kształt pozwalają na umieszczenie mebla w każdym pomieszczeniu, również w przypadku niewielkiego metrażu.

Neutralna kolorystyka stolika oraz wykorzystane w nim naturalne materiały sprawiają, że będzie on pasował do wielu różnych stylizacji. Będzie on doskonale wpisywał się w minimalistycznie urządzone wnętrza albo wprowadzał interesujący kontrast do bogato urządzonych, np. eklektycznych pomieszczeń. Przekonaj się sam, jak stylowo nowoczesny stolik Eos C będzie prezentować się w Twoim domu.

Wymiary
Średnica 52 cm
Wysokość 56 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble