Stolik Escada B - elegancki do nowoczesnego mieszkania

Stolik Escada B to stylowy, designerski mebel, który może stać się prawdziwą ozdobą pokoju. Powierzchnia stolika przepuszcza wiele światła, a fantazyjna podstawa nadaje meblowi niebanalny wygląd. Dzięki temu prezentuje się on lekko i nowocześnie. Doskonale sprawdzi się w salonie, chociaż może też pełnić rolę stolika nocnego w sypialni. Najlepiej wygląda w aranżacjach w stylu nowoczesnym i glamour. Może służyć jako mebel, na którym postawisz wyjątkowo ciekawy bibelot albo być elementem wyposażenia salonu jako stolik kawowy w otoczeniu równie oryginalnych, nowoczesnych mebli.

Escada B to stolik zrobiony z metalu i szkła hartowanego. Charakteryzuje się ciekawym designem, którego głównym elementem jest metalowa podstawa o geometrycznych kształtach, przypominająca przestrzenną bryłę. Blat stolika został wykonany z hartowanego szkła. Kolorami stolika Escada B są : czerń i przydymione szkło. Mebel występuje również w innej opcji kolorystycznej (chrom i transparentny). Wymiary stolika wynoszą: 55 × 55 × 55 cm.

To bardzo gustowny stolik, który można wystylizować w otoczeniu sprzętów z dużą ilością przeszkleń czy na wysoki połysk. Dobrze odnajdzie się również w bardziej tradycyjnym otoczeniu mebli drewnianych i antyków.

Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 13 kg
Do pobrania