Stolik Gina B – minimalizm i estetyka

Estetyczny stolik Gina B doskonale nadaje się na stolik kawowy do wielu pomieszczeń i aranżacji. Sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, czy nawet biurze. Dobrze komponuje się z wystrojem w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, glamour, klasycznym. Przyda się w trakcie przyjęcia jako dodatkowe miejsce na talerzyk z przekąskami, cukierniczkę, mleko do kawy. Można też po prostu postawić na nim dekoracyjny wazon z kwiatami.

Stolik Gina B zrobiony został ze szkła i metalu. Szklany blat jest okrągły, a zrobiony z chromowanego metalu stelaż ma prostą konstrukcję i cztery smukłe nóżki, połączone skrzyżowanymi metalowymi belkami i element trzymający szkło blatu. Kolory stolika to czerń i chrom, ale do wyboru są jeszcze inne atrakcyjne opcje kolorystyczne. Wymiary mebla wynoszą: 40 × 82 cm.

Uniwersalny charakter stolika Gina B polega na tym, że stworzy estetyczną kompozycję z bardzo różnymi meblami: pasuje do sprzętów drewnianych, z metalowymi elementami, na połysk, matowych, jasnych i ciemnych. Dobrze wygląda w minimalistycznej prostocie, ale także w przepychu stylu glamour.

Wymiary
Średnica 82 cm
Wysokość 40 cm
Waga 11.25 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble