Stolik Mariffa – skandynawski dodatek do Twojego wnętrza

Styl skandynawski łączy estetykę na wysokim poziomie i praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Są one wpisane w kanon zasad, którymi rządzą się aranżacje scandi. Na niewielkim lub średnim metrażu, zwłaszcza, gdy dzielisz go z całą rodziną, akcesoria oraz meble w tym stylu pełnią kilka ról na raz. Pozwala to zaoszczędzić nieco miejsca i w łatwy sposób utrzymać porządek w mieszkaniu.

Funkcjonalny stolik Mariffa pomoże Ci stworzyć kameralny kącik wypoczynkowy. w salonie lub w sypialni. Jego wyważone wzornictwo sprawdzi się znakomicie w mieszkaniach zaaranżowanych klasycznie, loftowo i nowocześnie.

Nowoczesny mebel składa się z ażurowej stalowej podstawy wybarwionej na czarno oraz kolistego blatu z płyty MDF i okleiny w kolorze naturalnego drewna. Mebel ma szerokość 42 cm oraz wysokość 41 cm. Metalowa podstawa będzie wyglądać świetnie na tle jasnych ścian i w otoczeniu innych mebli z ażurowymi elementami z metalu.

Pomysłowy stolik w połączeniu z miękkim fotelem będzie miejscem Twojego wieczornego relaksu. Podstawa w formie kosza posłuży jednocześnie za miejsce np. na chwilowo zbędne poduszki.

Wymiary
Średnica 42 cm
Wysokość 41 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania