Stolik 60x60 cm Maze – idealny stolik kawowy do salonu

Stolik 60x60 Maze cm to stylowy i ciekawy mebel, który może być ozdobą każdego pokoju, urządzonego w stylu retro, vintage lub klasycznym. Wstawisz go nawet do małej kuchni, zyskując miejsce, przy którym wygodnie wypijesz rano kawę i zjesz śniadanie. Ten niewielki gabarytowo stolik może posłużyć jako dodatkowe miejsce na napoje i jedzenie podczas domowej imprezy. Na wygodnej półce można trzymać gazety, pilota od TV i wiele innych drobiazgów, które warto mieć pod ręką.

Stolik 60x60 cm Maze jest zrobiony z drewna akacji, płyty MDF oraz metalu. Metalowe nogi mają na dole ozdobny, złoty dekor. Blat i półka to kształt prostokątny i podtrzymywane są przez metalowy stelaż w kształcie skrzyżowanych ze sobą elementów. Stolik 60x60 cm Maze ma kolory: brązowy (drewno), czarny i złoty (nogi). Jego wymiary wynoszą: 60 × 30 × 60 cm.

Stylowy stolik pasuje do umeblowania z drewna w ciemnych i średnich odcieniach. Pasuje także do innych mebli z tej samej kolekcji. Można dodatkowo upiększyć go dzięki gustownej serwecie lub obrusowi.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 60 cm
Waga 15 kg
Do pobrania