Stolik 30 × 50 cm Maze – niewielki i stylowy mebel do salonu

Stolik 30x50 cm Maze to niebanalny element wyposażenia wnętrza. Jest nieduży, więc sprawdzi się także w małych pomieszczeniach. Można potraktować go jako stolik kawowy do kącika wypoczynkowego albo postawić na nim dekoracyjnego kwiatka. Pasuje do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu. Dobrze komponuje się z wystrojem klasycznym, retro i vintage. Zarówno użyte materiały, jak i wykończenie charakteryzuje się elegancją, dlatego to mebel, który służy także dla ozdoby pomieszczenia. Stolik 30x50 cm Maze ma praktyczną półeczkę, przyda się jako dodatkowe miejsce na napoje lub przekąski podczas przyjęcia.

Stolik 30x50 cm Maze jest zrobiony z drewna akacjowego, MDF i metalu. Stelaż wykonany z metalu wygląda na solidny, ma wysokie nogi ze złotym dekorem na dole. Blat i półeczka są kwadratowe z łagodnie zaokrąglonymi rogami. Kolory stolika to brązowy, czarny, złoty. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 50 cm.

Ten niewielki stolik to świetny dodatkowy mebel przy małym i dużym metrażu. Pasuje do mebli z drewna i z elementami metalowymi. Dobrze komponuje się z innymi meblami Maze.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 50 cm
Waga 8 kg
Do pobrania