Stolik 50x50 cm Maze – stylowy stolik, który doda uroku wnętrzu

Gustowny stolik 50x50 cm Maze to niewielki mebel, który sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. W małym wnętrzu może stanowić główny punkt, przy którym wolnym czasem można usiąść z kawą i książką. W dużym – służyć jako dodatkowy stolik, który przydaje się podczas imprez, jako dodatkowe miejsce na napoje lub przekąski albo jako stylowy stojak na dużego kwiatka w doniczce. Stolik 50x50 cm Maze pasuje do wystroju klasycznego, retro, vintage i kolonialnego. Stanowi ładne wypełnienie przestrzeni pokoju sam i z ozdobami typu obrus, serwetka, estetyczny wazon.

Stolik 50x50 Maze cm jest zrobiony z drewna akacji, płyty MDF i metalu. Metalowe nogi zakończone są złotym dekorem, co wygląda bardzo stylowo. Blat i półeczka są kwadratowe i mają zaokrąglone rogi oraz przyjemny drewniany wzór. Kolory stolika to brązowy, czarny (nogi) i złoty (dekor). Wymiary wynoszą: 50 × 50 × 50 cm.

Ten niewielki stolik ozdobi klasyczne wnętrze z drewnianym umeblowaniem w nasyconej, ciepłej kolorystyce. Na stolik można narzucić kolorową lub białą serwetę albo obrus. Bez żadnych ozdób również świetnie się prezentuje.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 13 kg
Do pobrania