Stolik Rolex - oryginalny i inspirujący do wyjątkowych aranżacji domowych

Stolik Rolex to nowoczesna propozycja na stolik kawowy do salonu od marki Signal. Jego niewielkie rozmiary sprawdzą się nawet na małym metrażu. Nawet jeśli jesteś posiadaczem malutkiej kawalerki, możesz wyczarować piękny i stylowy kącik kawowy przy pomocy modelu Rolex.

Rolex to stolik zrobiony z metalu i hartowanego szkła. Jego stelaż w całości wykonano z metalu – na okrągłej podstawie znajduje się konstrukcja przypominająca kształtem diament, którą wieńczy sześcienny blat z hartowanego, dymionego szkła. Kolory stolika Rolex to chrom i transparentny. Jego dokładne wymiary wynoszą: 55 × 42 × 48 cm.

Nowoczesny stolik Rolex idealnie komponuje się z równie nowoczesnymi w formie meblami. Doskonale wygląda w jasnych i ciemnych aranżacjach. Szczególnie w tych z przewagą ciemnych barw (grafit, granat, czerń, brąz) można zobaczyć jak wyjątkowy jest to mebel. Jego niezwykły kształt sprawia, że to idealna propozycja dla osób poszukujących niebanalnych dodatków, które pozwolą stworzyć niezwykły, nowoczesny wystrój.