Stolik Yava - mebel ze skandynawską duszą

Stolik Yava zachwyci Cię swoim prostym designem utrzymanym w duchu skandynawskiego minimalizmu. Stolik kawowy ma kompaktowe wymiary (42 x 42 x 49), a minimalistyczny, sześcienny stelaż z metalu dodaje konstrukcji dodatkowej lekkości. Wraz z kompletem wypoczynkowym czy bujanym fotelem, stworzy on w salonie komfortową strefę do codziennego relaksu.

Stolik Yava posiada blat pokryty odporną na zarysowania okleiną w kolorze naturalnego drewna. Bez problemu zmieszczą się na nim np. talerzyki z ciastem dla gości, filiżanki z kawą, a także wazon ze świeżo zerwanymi kwiatami. Powierzchnia blatu zakończona jest wystającymi ponad jego powierzchnię krawędziami, dzięki czemu filiżanki z kawą czy kieliszki z winem nie ześlizgną się z niego na ziemię.

Nowoczesny stolik w kolorze naturalnego drewna sprawdzi się także w sypialni, jako szykowny stolik nocny. Na tym jednak nie kończy się aranżacyjny potencjał tego niewielkiego mebla. W korytarzu czy przedpokoju może on pełnić rolę stojaka pod rośliny doniczkowe, a także półki na kosmetyki czy ozdoby dekoracyjne (ramki ze zdjęciami, szkatułki z biżuterią lub niewielkie rzeźby).

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 49 cm
Waga 4.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar