Stroik dekoracyjny na świecę – święta pełne ciepła

Na świąteczną atmosferę w Twoim domu składa się wiele drobnych elementów. Jednym z nich są klimatyczne dekoracje. Jeśli poszukujesz pomysłu na stylową i piękną ozdobę, świąteczny stroik dekoracyjny na świecę może okazać się wymarzonym rozwiązaniem. Przekonaj się, że magia może tkwić w najdrobniejszych detalach.

Ozdobny, oryginalny stroik zakładany na świecę ma średnicę 16cm. Jego podstawę stanowi pleciona obręcz w brązowym kolorze, przypominająca gałązkę. Przymocowane do niej czerwone kuleczki o różnych rozmiarach wyglądają jak apetyczne owoce. Dzięki delikatnemu, zamglonemu połyskowi całość wygląda niezwykle elegancko i świątecznie.

Piękna dekoracja na świecę doskonale podkreśli blask jej płomienia i zamieni ją w fantastyczną ozdobę na świąteczny stół, komodę albo szafkę. Dzięki klasycznej kolorystyce i prostej formie stroik będzie wspaniale wpisywał się w każdą aranżację wnętrza, dodając mu odpowiedniego, przytulnego nastroju. Taka ozdoba będzie pasować zarówno do minimalistycznych, nowoczesnych stylizacji, jak i eklektycznych czy inspirowanych retro.

Wymiary
Średnica 16 cm
Waga 0.048 kg
Do pobrania