Świece Tuli Store – stwórz wyjątkowy klimat

Świece zapachowe to miłe urozmaicenie codziennej atmosfery w domowej sypialni lub salonie i doskonały sposób na relaks podczas kąpieli. Wprowadź w swoje życie czarodziejską moc zapachów lekkich i zmysłowych, owocowych i kwiatowych. Rozkoszuj się chwilą, w której otuli Cię piękny zapach. Zachwyć się kompozycją zapachową prosto z Francji!

Każda świeca zapachowa 350 g Tuli Store jest wytwarzana ręcznie na bazie wosku rzepakowego i sojowego. Z łatwością znajdziesz swój ulubiony aromat: możesz wybrać zniewalające zapachy drzewa kaszmirowego, czarnej porzeczki z różą, limonki z kwiatem pomarańczy, bergamotki, mango, owoców egzotycznych, figi i karmelu, jaśminu i tuberozy. Niektóre z nich orzeźwiają, inne niosą ze sobą słodki powiew lub przywołają wspomnienie egzotycznych wakacji.

Estetyczny i minimalistyczny szklany pojemnik wyprodukowano w polskiej hucie szkła. Pojemność każdej świecy to 350g, a czas palenia szacowany jest na 75 godzin.

Czarna porzeczka i róża to duet, którego nie da się nie lubić!

Chcesz zatrzymać przy sobie zapach lata przez cały rok? Dzięki świecy Czarna Porzeczka & Róża od polskiej marki TULI to możliwe! To słodki, kwaśny i zielony jednocześnie zapach, który jest wprost idealny dla miłośników intensywnych woni.

Każda ze świeczek TULI nosi w sobie trzy nuty, czyli zestawy zapachów. Nuty głowy, inaczej intensywny aromat wyczuwalny bezpośrednio po zapaleniu świecy, tworzą liść czarnej porzeczki i werbena. Nuty serca, który uwalnia się po około 15 minutach, to geranium, czarna porzeczka oraz róża. Z kolei bazę zapachu stanowią piżmo i mech dębowy.

Akcesorium bazuje na wosku rzepakowym wzbogaconym o wosk sojowy z certyfikatem non-GMO. Kompozycja zapachowa świecy została skomponowana przez specjalistów z Francji, zaś proces produkcji odbywa się ręcznie w Polsce.

Świeca Czarna Porzeczka & Róża ma pojemność 350 g, a czas jej palenia wynosi około 75 godzin. W trosce o środowisko, artykuł do wysyłki jest pakowany bez użycia plastiku.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 9 cm
Szerokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store