Czarna świeca zapachowa Rustic - aromat jagodowy

Jak w kilka chwil wyczarować magiczny nastrój w salonie lub sypialni? Wystarczy, że sięgniesz po stylową świecę, która z pewnością umili Ci długie jesienne wieczory swoim blaskiem i aromatem. Czarna świeca zapachowa Rustic doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, rustykalnym czy loftowym. Jagodowy aromat, jaki uwalnia się po jej zapaleniu, przyniesie Ci na myśl wspomnienia słonecznego lata.

Świeca zapachowa Rustic w kolorze czarnym ma uniwersalne wymiary 17 cm (wysokość) x 7 cm (średnica). Pali się przez wiele godzin, dzięki czemu możesz długo cieszyć się jej blaskiem. Świeca pieńkowa doskonale prezentuje się solo lub w zestawieniu z innymi świecami dekoracyjnymi, które znajdziesz w ofercie Black Red White. Dobierz do niej pasujące świece w kolorze czerwonym lub złotym. Charakter świecy podkreślisz, wybierając elegancki świecznik lub stylowy lampion.

Świeca zapachowa Rustic to także pomysł na udany prezent na każdą okazję. Podaruj ją bliskiej osobie i ciesz się wspólnie spędzonym czasem - w jej blasku!