Świeca Rustic – idealna na wieczór w gronie najbliższych

Klimatyczne, punktowe oświetlenie będzie idealne jako światło na specjalne okazje: na randkę, święta, domowe seanse filmowe i inne prywatne okazje. Górne czy nawet boczne światło nie stworzy tak intymnej atmosfery jak migoczące na złoto płomyki świec. Kremowa świeca Rustic sprawi, że wnętrze zyska szlachetny, elegancki wygląd.

Jest ona wykonana ręcznie, dzięki czemu każda minimalnie różni się od innych. Wyróżnia się swoją prostą, surową formą i walcowatym kształtem. Uniwersalny kolor pozwoli dopasować ją do każdego wnętrza. Blokową świecę możesz wstawić do latarenki, a także do świecznika, ale to tylko dwie z wielu możliwości. Stylową alternatywą dla niego będzie ceramiczna podstawka, metalowa taca lub misa z drobnymi muszlami czy kamykami. Kremowa świeca, w połączeniu np. z kawałkami kory, jabłkami czy gałązkami świerku stworzy też świąteczny stroik na stół.

Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego świeca Rustic to świetna propozycja dla wszystkich estetów i domatorów, którzy cenią sobie klimatyczną, ciepłą atmosferę. Warto zapewnić sobie takie właśnie oświetlenie – szczególnie w jesienno-zimowe, długie wieczory.

Wymiary
Średnica 6,8 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.424 kg
Do pobrania