Daj się otulić aromatem soczystego mango

Niech Twój dom pachnie jak prawdziwy owocowy raj! Taki efekt uzyskasz, zapalając knot świecy Soczyste Mango od marki TULI. To kompozycja, w której zawarto trzy podstawowe nuty zapachowe: głowy, serca oraz bazy.

Gdy tylko rozpalisz knot świecy, na pierwszy plan wysuną się nuty głowy, czyli grapefruit, marakuja oraz limonka. W następnej kolejności wyczuwalna jest nuta serca, tzw. bukiet, będąca centralną częścią aromatu. Stanowią ją owoce – mango, marakuja, brzoskwinia i ananas. Nuta bazy to tło zapachu, które jest uwalniane najwolniej. Są nim słodka wanilia, cukier oraz piżmo.

Świeca Soczyste Mango została wykonana na bazie wosku rzepakowego z dodatkiem wosku sojowego, który posiada certyfikat non-GMO. Zarówno kompozycja zapachowa, jak i sama świeca, powstały w Polsce. Również pojemnik, w który wlano aromatyczny wosk, jest rodzimej produkcji.

Wegańska, ręcznie robiona świeca Soczyste Mango ma pojemność 350 g, a czas jej palenia wynosi około 75 godzin. W trosce o dobro środowiska, świeca do wysyłki jest pakowana w karton, bez wypełniania folią.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 9 cm
Szerokość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tuli Store